Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: user
eo: uzanto

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
eo: Vi provis uzi unu-fojan ensalutan ligilon kies limdato pasis. Bonvolu peti novan uzante la formularon sube.
