Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: user
fr: utilisateur

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Account settings
fr: Paramètres de compte

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
fr: Vous avez tenté d'utiliser un lien de connexion temporaire qui a expiré. Demandez-en un nouveau en utilisant le formulaire ci-dessous.

en: Save and log in as !username
fr: Enregistrer et se connecter en tant que !username
