Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: user
he: משתמש

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.
