Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Account settings
hi: खाता संचालन

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hi: आपने एक बार इस्तेमाल करने वाली कडी से आने की कोशिश की है। यह कडी पहले से इस्तेमाल की जा चुकी है। आप कृपया नयी कडी मगवायें।
