Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: user
kk: пайдаланушы

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
kk: Сіз уақыты бітіп қалған бір рет кіретін сілтемемен өтпекші болдыңыз. Жаңа сілтемені алу үшін төмендегі өрісті қолданыңыз.
