Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: user
pl: użytkownik

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania, którego ważność wygasła. Za pomocą poniższego formularza można uzyskać nowy.
