Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: user
sv: användare

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sv: Du har försökt använda en engångslänk för inloggning som inte är giltig längre. Var vänlig begär en ny med formuläret nedan.
