Simple Podcast (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Categories
af: Kategorieë

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Contact
af: Kontak

en: Topic
af: Onderwerp
