Simple Podcast (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል
