Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Owner
ar: المالك

en: Topic
ar: المناقشة

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
