Simple Podcast (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Email
bn: ইমেইল
