Simple Podcast (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Owner
cs: Vlastník

en: Topic
cs: Téma

en: Download File
cs: Stažení souboru
