Simple Podcast (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Owner
et: Omanik

en: Topic
et: Teema

en: Download File
et: Laadi fail alla
