Simple Podcast (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Owner
eu: Jabea

en: Topic
eu: Gaia
