Simple Podcast (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Topic
fi: Aihe

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Download File
fi: Lataa tiedosto
