Simple Podcast (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Owner
he: בעלים

en: Topic
he: נושא

en: Copyright
he: זכויות יוצרים
