Simple Podcast (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Topic
hr: Tema
