Simple Podcast (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Topic
hy: Թեմա
