Simple Podcast (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Categories
id: Kategori

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: Summary
id: Ringkasan

en: Contact
id: Kontak

en: Owner
id: Pemilik

en: Topic
id: Topik

en: Copyright
id: Hak Cipta
