Simple Podcast (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Subscribe
it: Registrati

en: Description
it: Descrizione

en: Categories
it: Categorie

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Summary
it: Sommario

en: Email
it: E-mail

en: Contact
it: Contatto

en: Owner
it: Proprietario

en: Topic
it: Argomento
