Simple Podcast (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Contact
jv: Kontak

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Topic
jv: Topik
