Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Owner
ka: მფლობელი
