Simple Podcast (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Categories
kk: Категория

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Contact
kk: Контакттау

en: Topic
kk: Тақырыпша
