Simple Podcast (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Topic
km: ប្រធានបទ
