Simple Podcast (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Topic
lt: Tema
