Simple Podcast (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Topic
lv: Tēma

en: Copyright
lv: Autortiesības
