Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
