Simple Podcast (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: Owner
mr: मालक

en: Topic
mr: विषय
