Simple Podcast (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်
