Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Topic
ne: विषय
