Simple Podcast (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag

en: Contact
nn: Kontakt

en: Topic
nn: Emne
