Simple Podcast (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Categories
os: Категоритæ

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй
