Simple Podcast (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
