Simple Podcast (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Contact
pl: Kontakt

en: Owner
pl: Właściciel

en: Topic
pl: Temat

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Download File
pl: Pobierz plik
