Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Topic
ps: موضوع
