Simple Podcast (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Description
pt: Descrição

en: Categories
pt: Categorias

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: Summary
pt: Resumo

en: Owner
pt: Proprietário

en: Topic
pt: Tópico

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Download File
pt: Descarregar ficheiro
