Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: Categories
ro: Categorii

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Email
ro: email

en: Owner
ro: Proprietar

en: Topic
ro: Subiect
