Simple Podcast (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Owner
sk: Vlastník

en: Topic
sk: Téma
