Simple Podcast (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Contact
sq: Kontakti

en: Topic
sq: Tema
