Simple Podcast (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса
