Simple Podcast (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Categories
sv: Kategorier

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Owner
sv: Ägare

en: Topic
sv: Ämne
