Simple Podcast (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Topic
te: విషయం
