Simple Podcast (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์
