Simple Podcast (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Description
tr: Açıklama

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Summary
tr: Özet

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Owner
tr: Sahibi

en: Topic
tr: Konu

en: Copyright
tr: Telif hakkı
