Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Topic
ug: تېما
