Simple Podcast (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Categories
uk: Категорії

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Summary
uk: Резюме

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Owner
uk: Власник

en: Topic
uk: Тема

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Download File
uk: Завантажити файл

en: Transcript
uk: Транскрипція
