Simple Podcast (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Name
vi: Tên

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Topic
vi: Chủ đề

en: Copyright
vi: Bản quyền
