Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Topic
ast: Asuntu
