Simple Podcast (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Owner
be: Уладальнік

en: Topic
be: Тэма
