Simple Podcast (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Categories
bg: Категории

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Topic
bg: Тема
